Yukarıya git
İletişim Bilgileri
Yeşilova mah. 4016.cad No:17/3 Eryaman
Mail: help@expressmedya.com
Tel: 0312 557 73 02
Premium Destek
Mail: premium@expressmedya.com
Tel: 0312 911 13 48
Web Tasarım Web Yazılım
Ekim 24, 2019

BenQ Türkiye

Yaşamın günümüzde insanlar için en önemli olan yönlerini – yaşam tarzı, iş, sağlık hizmetleri – yükseltmek ve zenginleştirmek için “Yaşama Keyfi ‘N’ Kalitesini Hayata Getirme” kurumsal vizyonu tarafından yönlendirilen, dünya lideri bir insan teknolojisi ve çözüm sağlayıcısı olan BenQ Corporation’a hoş geldiniz. ve eğitim. “Önemli olduğu için” benzersiz felsefesiyle ayrılan BenQ, insan odaklı, inovasyonla beslenen ürünler, hizmetler ve çözümlerle bugün insanları daha iyi yaşamaya, verimliliği artırmaya, daha sağlıklı hissetmeye ve öğrenmeyi geliştirmeye adamıştır. Varoluşumuz olan yaşam deneyimini her yönden iyileştirme ruhu, ürün geliştirmemizin, iş modelimizin, ortaklıklarımızın ve kurumsal kültürümüzün temelini oluşturmaktadır. Aynı zamanda kendini adamış çalışanlarımıza ilham veren ve bizi küresel vatandaşlığa yönlendiren şeydir. 

Firma Hakkında

Kolye , dekoratif ürünler ve hizmetleri sunan otcrafts 2019 yılında ex system üzerinden faaliyetlerine devam etmektedir.

  • İşin Konusu

    Markalaşma

  • Çalışma Tipi

    UI/UX Design, Art Direction

  • Müşteri

    Tuba Şahin

Projeyi Aç

Let’s collaborate

Got a project?

We're a team of creatives who are excited about unique ideas and help fin-tech companies to create amazing identity by crafting top-notch UI/UX.

Post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz.